Se afișează postările cu eticheta
farse
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
farse
.
Afișați toate postările
vineri, iulie 13, 2007
Etichete: la ce sa le folosim?
Postul asta il pun pentru ca
CityLimits
se intreba
aici,
de ce suntem asa de seriosi pe blogurile personale. Iata ca se poate si funny.
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)