Pentru copilul din tine a aparut o noua jucarie. De fapt doua. Sub denumirea Razr 2 sunt doua modele: V8 si V9. Si care-i diferenta? Pai primul nu e HSDPA, dar are cateva sute de mega memorie. Al doilea V9 e HSDPA (3G+) dar are doar vreo 40 de mega memorie, insa puteti adauga un card de memorie. Cica au carcasa din metal. Reclama e mai jos. La noi a aparut abia V8-ul. Astept V9 cu 3G+. Si atentie sa nu va raniti, ca e ascutit.