Se afișează postările cu eticheta reclame. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta reclame. Afișați toate postările

marți, februarie 19, 2008

Ad: interzis cardiacilor

Evit pe cat posibil sa pun filmulete pe blog. Iar cand o fac, inseamna ca mi-a placut foarte mult. Donşoara din imagine este mortala, la propriu . Enjoy her!


marți, decembrie 11, 2007

Reclama misogina


Mie nu imi place, mi se pare o porcarie. E ca in reclama cu "caldurica de la pasarica"-centrale termice. Alte pareri? Comentati mai jos:

Sursa: primita pe mail